Kırklareli Toprak ve Kırklareli Gübre

 

Ziraat mühendisleri, jeofizik mühendisleri, biyologlar, danışman hocalarımız , satış kadromuz ve uygulayıcı çiftçilerimizden meydana gelen kadromuz; toprağın, bütün yaşamlar için önemini bilmektedir. Ekip olarak doğru olduğuna inandığımız bir yolda hepimiz birlikteyiz.

Yaşamımızı en sıhhatli biçimde devam ettirebilmenin yolunun toprağa değer vermekten ve saygı duymaktan geçtiğini hepimiz biliyoruz. İşte bu sebeptendir ki  toprağın korunması, beslenmesi, yaşaması amacıyla elimizden gelenin en iyisini gerçekleştirme zorundayız.

Bu şuur ile çıktığımız yolda, Deneyimli  ekibiyle dış kaynak bağlantılarını sıksık güçlendirip arttıran Ergünler Gübrecilik, ticaretin etik kurullarına lüzumlu önemi vererek, itimat edilir bir isim olmuştur. Finansal gücü,  profesyonel ekibiyle değişik sektörlerdeki yapımcıların gereksinimlerini karşılarken, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Bu amaç ile 1993 senesinde çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza başladık ve ülkemiz çiftçisi, fidecisi, üreticisi  ve gübre kullanabilecek herkes ile taleplerine göre detaylı mamüller sağlamak konusu ile ilgili çalışmaktadır. Kırklareli Gübre ve Kırklareli Toprak konusu ile ilgili uzmanlığımız tescillenmiştir.

Çok uzun ve zor bir süreçten sonra bundan sonra birlikte hareket edebileceğimiz hareketli bir prosese girdik ve toprak anaya saygı duyarak ondan maksimum fayda elde etmeyi başardık.

Toprağın bize verdiklerini ve bu sayede hayatta kaldığımızı biliyoruz. Toprak Ana bu değerleri bize verirken kendisinden kattıklarını yerine koymamız bizimde toprağı  desteklememiz ve iyi bakmamız, doğru  beslememiz gerekiyor. Toprağın yorulması, strese girmesi ve yıpranması neticesi bize verebileceklerinin vakitle azalacağını, mamüllerimizin kalitesinin ve dayanıklılığının bozulacağını biliyoruz.

Bu sebeplerden ötürü Ergünler Gübrecilik, Kırklareli Gübre ve Kırklareli Toprak konusu ile ilgili  sektörün dinamizmine ve çoğalan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacı ile genç, yenilikçi, hareketli kadrosuyla ve yeni müşterileriyle daha süratli büyümeyi amaçlamaktadır.

Ergünler Gübrecilik, insanı asli alan, toprağa saygılı, çiftçimizin değerini ve ülkemiz amacıyla önemini, çiftçimizin beklentilerini bilen bir anlayışla bu yolda ilerlemekte. Güven destekli, yenilikçi, bütünlüğün oluşturduğu sinerji ve dinamizmi bilerek çağın gereklerine hızla ayak uyduran bir firma.

Topraklarımız, mamüllerimiz, sağlığımız, dünyamız ve geleceğimiz amacıyla birlikte olma zamanı.

Bu topraklar bizim diyelim. Topraklarımızın yaşamalarına, nefes alıp vermelerine, su içmelerine izin verelim. Toprağımızı, fidemizi, ürünümüzü, geleceğimizi, bizlerin ve çocuklarımızın sağlığını koruyalım.

Diğer Duyurular

Tarımda büyüme, toprağı koruyup geliştirmemize bağlı

Tarımda büyüme, toprağı koruyup geliştirmemize bağlı...

Yeni Web Sitemiz Yayında

Yeni Web Sitemiz Yayında ...

6. ULUSAL BİTKİ BESLEME VE GÜBRE KONGRESİ DÜZENLENDİ

6. ULUSAL BİTKİ BESLEME VE GÜBRE KONGRESİ DÜZENLENDİ...

D-8 ÜLKELERİ 2. ÖZEL GÜBRE TOPLANTISI

D-8 ÜLKELERİ 2. ÖZEL GÜBRE TOPLANTISI...

Mazot Gübre Toprak Analizi Destekleme Ödemeleri

Mazot Gübre Toprak Analizi Destekleme Ödemeleri...

Gübre Piyasa Gözetim Denetimi Uygulamaları Değerlendirme Toplantısı

Gübre Piyasa Gözetim Denetimi Uygulamaları Değerlendirme Toplantısı...

Copyright © 2020 Ergünler Gübrecilik. Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Yazılım Datenet Bilişim